inspiracje My life

Dodatki, które dopełnią twój strój i sprawią, że będziesz wyglądała jeszcze lepiej.

17:30Ann...♥Jak dobrze wiemy to akcesoria sprawiają ze nasz strój wygląda na skończony i idealnie dopracowany dlatego tak ważne są dodatki które dobierzemy. Pierścionek, bransoleta czy łańcuszek może sprawić, że nasz strój który wcale nie wygląda źle będzie wyglądał jeszcze lepiej, poprzez dodatki możemy uczynić,  że nasz strój będzie minimalistyczny jeśli takie akcesoria dodamy, ale też możemy spowodować,  że dodamy stroju nieco blichtru jeśli postawimy na cięższe oraz większe dodatki.
Gdy mamy już gotowy strój jest to idealny moment na dobranie akcesoriów, powinniśmy wybierać i przymierzać na końcu ponieważ przez to będziemy widzieć cały efekt wraz z dodatkiem .
Jeśli nasz strój jest minimalny tak jak wcześniej stwierdziliśmy powinnyśmy wybierać akcesoria, które uwypuklą tą minimalność i nie będą bardzo rzucać się w oczy jednak będą brały udział w dopełnieniu naszego stroju. W tym wypadku możemy postawić na prosty złoty zegarek lub pierścionki które z kolorami takimi jak czarny, szary, butelkowa zieleń czyli wszystkie kolory w ciemnej tonacji będą idealnie pasowały. Złote dodatki są jednymi z nielicznych które sprawiają że nasza stylizacja będzie wyglądać obłędnie. 

Jednak jeśli chcemy dodać nieco blichtru do naszego stroju postawmy na cięższe oraz większe akcesoria, które będą rzucać się w oczy lecz będą idealnie współgrać z nasza stylizacją. Łańcuchy, które przyozdabiają naszą szyje idealnie pasują z sukienką tworząc  nieco cięższą stylizację, jeśli zaś chcemy dodać nasze dodatki do zwiewnej sukienki sprawią to pierścionki oraz bransolety możemy nawet pokusić się o bransolety z małymi ozdobnymi kamyczkami.

Dawno nie robiłam postów tego typu ale stwierdziłam ze odmienność jest dobrą rzeczą i należy czasem pomieszać żeby przyciągnąć czyjąś uwagę i nie poddać się monotoni. 


You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz ;)

i zapraszam ponownie ;)

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

Formularz kontaktowy