dream My life

Fashion Night 2016!

16:30Ann...♥

"Organizować tak wspaniałe wydarzenie jakim jest Fashion Night to zaszczyt bo taka okazja nie zdarza się często! OC <3" 6 miesięcy przygotowań, nie przespane noce, szczęście, podekscytowanie, łzy w oczach. Mogła bym tak podsumować ten okres czasu, który trwał do 26 kwietnia kiedy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie o godzinie 18:00 odbył się Pokaz Główny FASHION NIGHT 2016!
Jednak wolę bardziej się rozpisać na ten temat bo były to miesiące, które sprawiły, że zrozumiałam wiele rzeczy, przekonałam się na własnych błędach, a co najważniejsze nauczyłam się więcej niż przez pierwszy semestr na moich studiach. Prowadząc bloga już od 4 lat o tematyce modowej nigdy nawet nie przypuszczałam, że w wieku 19 lat będę miała okazję organizować pokaz mody z prawdziwego zdarzenia a jednak marzenia się spełniają! Nigdy nie warto się poddawać i zawsze warto marzyć. Wróćmy może do Fashion Night bo to one w tym poście grają pierwsze skrzypce. Przygotowania były długie, myślę też, że każdy w pewnym czasie miał chwilę załamania, liczne spotkania, rozmowy, planowanie i organizacja tak dużego eventu zobowiązuje 26. kwietnia sala Widowiskowo-Sportowa zamieniła się miejsce Pokazu Głównego FN. Hala wypełniła się ludźmi, osoby zaproszone również się pojawiły, jednak nie mogę zapomnieć o wspaniałej Nicole (Nicoleheartsmakeup21) oraz o Karolinie i Darku (Stylizacje, DGshow = Hejłobuzy!), którzy również pojawili się podczas pokazu.  Pokaz wypadł świetnie, tak jak planowaliśmy. 1,5h i praca 6 miesięcy się opłaciła, nie mogę dalej w to uwierzyć. Na pewno mogę stwierdzić, że nie żałuję ani minuty spędzonej nad siedzeniem planowaniem postów na fanpage'a, czasu spędzonego na licznych spotkaniach oraz stresu, który najbardziej dawał się we znaki w dniu pokazu. Relacji w postaci filmiku możecie spodziewać się za niedługo! Jak wszystko dobre się kończy to pamiętajcie, że lepsze jeszcze przed wami! Po udanym pokazie przyszedł czas świętować w doborowym towarzystwie! 


Cała noc przegadana z Nicole i Karoliną na pewno pozwoliła zrozumieć mi wiele rzeczy i potwierdziły się moje przypuszczenia, że dziewczyny są świetne i bardzo dobrze nam się rozmawiało!
26. kwietnia 2016 FASHION NIGHT <3
You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz ;)

i zapraszam ponownie ;)

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

Formularz kontaktowy